Drużyna Green Ducks Radom jest na etapie przygotowawczym do zbliżającego się sezonu II ligi futbolu amerykańskiego. W ramach przygotowań zawodnicy „Zielonych Kaczorów” miniony weekend spędzili na campie w Kozienicach. Od poniedziałku wznowili swoje treningi w Radomiu. Już w najbliższą sobotę Green Ducks zagrają pierwszy sparing na własnym terenie z zespołem Angels Toruń. Jak wyglądają przygotowania do sezonu drużyny Zielonych Kaczorów? Tego dowiecie się oglądając naszą relację.
VI Bieg Niepodległości w Pniewach. Sportowe świętowanie w biało-czerwonych barwach
W Pniewach odbył się VI Bieg Niepodległości, który po raz kolejny połączył sport, lokalną integrację i patriotyczną atmosferę. Uczestnicy ruszyli...
czytaj więcej








![Które ulice w Radomiu wymagają pilnego remontu? [ZEBRRANE OPINIE]](https://zebrra.tv/wp-content/uploads/2024/07/miniaturka-dziury-120x86.jpg)



