Władze Radomia zaproponowały, aby obniżyć ceny niektórych biletów komunikacji miejskiej. Mniej mielibyśmy zapłacić chociażby za bilety miesięczne. Oprócz tego prezydent Radosław Witkowski chce dodatkowo wprowadzić nowe bilety, które upoważniałyby pasażerów do przejazdu dystansu do dwóch przystanków. O tym, czy wkrótce mniej zapłacimy za bilety dowiemy się w poniedziałek (30 marca) podczas sesji rady miejskiej, podczas której będzie głosowany projekt uchwały w tej sprawie.
Patriotyczny koncert Pniewy Local Band w szkole w Jeziorze
W szkole w Jeziorze odbył się koncert patriotyczny w wykonaniu Pniewy Local Band. Wydarzenie zgromadziło uczniów, mieszkańców i gości, a...
czytaj więcej








![Które ulice w Radomiu wymagają pilnego remontu? [ZEBRRANE OPINIE]](https://zebrra.tv/wp-content/uploads/2024/07/miniaturka-dziury-120x86.jpg)



