Robert Fiszer banner
Radom Pogoda

Śpiewanki nasercowe w PSP 14

To po raz kolejny było niezapomniane wydarzenie. „Śpiewanki nasercowe”, czyli koncert z okazji walentynek organizowany przez nauczycieli, uczniów i rodziców Publicznej Szkoły Podstawowej nr 14 Integracyjnej zgromadził tłumy miłośników dobrej muzyki i zabawy.

– Dzisiejszy koncert odbywa się pod hasłem „Miłość  i… więcej nic”. Jest to po prostu ogromna radość z tego, że uczniowie szkoły, nauczyciele, rodzice, przyjaciele, absolwenci cieszą się z tego, że mogą wspólnie śpiewać o miłości – mówi Jan Rychlicki, dyrektor PSP nr 14 Integracyjnej w Radomiu.

A mogą, co udowodnili i młodsi i ci nieco starsi…

– Śpiewanki są taką imprezą, gdzie bawią się wszyscy. Obojętnie – czy są na scenie, czy są na widowni – informuje  Izabela Czarnecka, nauczycielka z PSP nr 14.

– Program jest oczywiście związany z walentynkami, z dniem świętego Walentego. Staramy się, żeby tekst każdej piosenki był wyświetlony na dużym ekranie, więc występujący mogą śpiewać razem z publicznością, jeżeli mają tylko ochotę. Stąd też nie ma ciszy na sali. Jest głośno. Wszyscy razem śpiewają – dodaje inna nauczycielka, Anna Gralec.

W szkole nikt nie miał wątpliwości, że ta impreza to doskonały przykład spełnienia istoty i funkcjonowania tej placówki.

– Trudno jest się powstrzymać od tańca, od klaskania w dłonie. Po prostu super zabawa, super integracja. Nasza szkoła jest szkołą integracyjną, więc to jest najlepszy przykład integracji w naszej szkole – dodaje Marek Tyka, przewodniczący Rady Rodziców.

Tegoroczny koncert przebiegał pod hasłem „Miłość i… więcej nic”. Swoje wokalne umiejętności zaprezentowało 25 solistów, duetów i zespołów.

Podziel się z innymi

O autorze

Łukasz Kościelniak
REKLAMA: Wynajmę lokal o powierzchni 500 m2 z możliwością podziału i adaptacji: pierwsze piętro, internet, parking, ochrona. Lokal na każdą działalność (np. szwalnia, biura). Radom, ul. Lubelska 65, teren giełdy rolnej. Cena 10 zł/m2 netto, do negocjacji. Kontakt 500-147-866.

Tytuł REKLAMA

REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA

Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies. Korzystając z naszech serwisów internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close