Robert Fiszer banner
Radom Pogoda

Radom będzie współgospodarzem Klubowych Mistrzostw Świata w siatkówce mężczyzn

Takiej imprezy siatkarskiej w Radomiu jeszcze nie było. W listopadzie w nowej hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji rozegrane zostaną mecze fazy grupowej Klubowych Mistrzostw Świata w siatkówce mężczyzn.

– To ogromny powód do dumy dla naszego miasta. Od samego początku, gdy rozpoczynaliśmy ten projekt, czyli budowę Radomskiego Centrum Sportu wielokrotnie miałem okazję mówić, że robimy to dla naszego miasta z uwagi na to, że chcemy w Radomiu organizować wielkie wydarzenia sportowe, kulturalne i gospodarcze – mówi Radosław Witkowski, prezydent Radomia.

Impreza odbędzie się w dniach 20-29 listopada. W Radomiu rozegrane zostaną mecze fazy grupowej, w których na pewno nie zabraknie gwiazd światowego formatu.

– Matthew Anderson, Earvin N`Gapeth, Aleksiej Spiridionow, Bruno Rezende – to są zawodnicy, których będziemy mogli zobaczyć na radomskim parkiecie. Takiego wydarzenia siatkarskiego w Radomiu jeszcze nie było. Mamy nadzieję, że dzięki temu, że ta hala powstanie będziemy mogli gościć co roku – dodaje Mateusz Tyczyński, dyrektor kancelarii prezydenta Radomia .

Impreza będzie też promocją miasta. Mecze będą transmitowane w 90 krajach.

Podziel się z innymi

O autorze

Łukasz Kościelniak
REKLAMA: Wynajmę lokal o powierzchni 500 m2 z możliwością podziału i adaptacji: pierwsze piętro, internet, parking, ochrona. Lokal na każdą działalność (np. szwalnia, biura). Radom, ul. Lubelska 65, teren giełdy rolnej. Cena 10 zł/m2 netto, do negocjacji. Kontakt 500-147-866.

Tytuł REKLAMA

REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA

Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies. Korzystając z naszech serwisów internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close