Trwa program "Forma na lata", w którym sześcioro uczestników mierzy się z własnymi słabościami. Zbijanie wagi to tylko jeden z celów jaki postawili przed sobą uczestnicy programu. Ograniczenie tzw. "podjadania" i przede wszystkim regularne odżywianie — to kolejne priorytety, do których dążą cztery kobiety i dwóch mężczyzn. Zapraszamy na relację z zajęć na siłowni.
Stref czystego transportu będzie więcej. Powstaną w całej Polsce
Warszawski urząd ogłosił, że wprowadzi przymusowe ograniczenia wjazdu do Strefy Czystego Transportu. Zakaz dotyczy samochodów benzynowych wyprodukowanych przed 1997 rokiem...
czytaj więcej








![Które ulice w Radomiu wymagają pilnego remontu? [ZEBRRANE OPINIE]](https://zebrra.tv/wp-content/uploads/2024/07/miniaturka-dziury-120x86.jpg)



