Robert Fiszer banner
Radom Pogoda

Rusza projekt „Uniwersytet dla juniorów” – owoc współpracy PSP 28 z Radomską Szkołą Wyższą

Projekt „Uniwersytet dla juniorów” to kolejny owoc współpracy PSP 28 im. Adama Mickiewicza z Radomską Szkołą Wyższą.

– Nasza szkoła przy współpracy z radomską uczelnią przystąpiła do projektu „Uniwersytet dla juniorów”. Celem tego projektu jest rozwinięcie kompetencji, a także umiejętności naszych uczniów – powiedziała nam Sylwia Łyżwa, dyrektor PSP 28.

Uczniowie chętni do udziału w projekcie, będą mogli nabywać wiedzę i umiejętności z różnorakich dziedzin naukowych. Zajęcia są nieodpłatne.

– Zajęcia prowadzone są bezpłatnie. Oczywiście z odpowiednią kadrą nauczycielską. Są to zajęcia prowadzone w zakresie programowania, filmowania, dziennikarstwa, teatru, reżyserii – dodała dyrektor.

Pandemia koronawirusa sprawiła, że na tę chwilę zajęcia – tak jak lekcje w szkole – będą odbywały się online.

– W takiej sytuacji, jaka jest w kraju, na obecną chwilę zajęcia będą się odbywały online raz w tygodniu. Jeżeli sytuacja się poprawi, to wracamy do naszej placówki.

Teatr, kino, marketing, social media, dziennikarstwo czy biznes – zagadnień wiele, aczkolwiek uczniowie muszą zdecydować się na jeden konkretny kierunek.

– Uczeń może zapisać się tylko na jedną formę zajęć. Oczywiście przyjmujemy jeszcze uczniów na listę rezerwową. Więcej informacji mogą Państwo uzyskać na stronie internetowej szkoły oraz na elektronicznym dzienniku PSP 28 – wyjaśniła Sylwia Łyżwa, dyrektor PSP 28.

Zapraszamy do zapisów i do śledzenie strony internetowej PSP 28 w Radomiu.

Podziel się z innymi

O autorze

Maciej Ławrynowicz

Tytuł REKLAMA

REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA

Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies. Korzystając z naszech serwisów internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close